SoN Dakika Karaosmanoğlu Vekillik İçin Başvurdu.

AK Parti'de milletvekili aday adaylığı başvurularının son gününde sürpriz bir isim daha müracaatta bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu, 7 Haziran seçimleri yolunda milletvekili aday adayı oldu. AK Parti'de bir dönem Gençlik Kolları Genel Başkanlığı yapan İsmail Karaosmanoğlu’nun adaylık için Ankara ve İstanbul'u yazdığı öğrenildi. Bilindiği üzere AK Parti'de aday adayları iki vilayet yazabiliyor.

SoN  Dakika Karaosmanoğlu  Vekillik  İçin  Başvurdu. Siyaset

SoN  Dakika Karaosmanoğlu  Vekillik  İçin  Başvurdu. 


AK Parti'de milletvekili aday adaylığı başvurularının son gününde sürpriz bir isim daha müracaatta bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu, 7 Haziran seçimleri yolunda milletvekili aday adayı oldu.  
AK Parti'de bir dönem Gençlik Kolları Genel Başkanlığı yapan İsmail Karaosmanoğlu’nun adaylık için Ankara ve İstanbul'u yazdığı öğrenildi. Bilindiği üzere AK Parti'de aday adayları iki vilayet yazabiliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme