Bu kadarınada "PES"artık, bunuda yaptılar

Karamürsel'de bu kadarınada pes detirtecek bi olay yaşandı. Karamürsel'de park yasağının olduğu sokaklara, engelli park yerlerine yapılan parklara alışmıştık.

Bu kadarınada Karamürsel Haber

Karamürsel'de bu kadarınada pes detirtecek bi olay yaşandı. Karamürsel'de park yasağının olduğu sokaklara, engelli park yerlerine, kaldırımlara araçlarını park edenlere artık alışmıştı. Fakat, bu yaşanan olay bu kadarınada "PES"dedirtti. Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Atatürk ilkokulu yanında bulunan alt geçidin önüne giriş kapısına araçlarını park eden kişiler, Cuma pazarına el arabaları ile inen vatandaşların ve özürlü vatandaşların büyük tepkisini aldı. İlçemizde bu tarz hatalı park yapan araçları kaldıracak bir kurtarıcı olmadığı için bu araçlara sadece ceza yazılabiliyor. İşin ilginç yanı ise bu konu hakkında görüştüğümüz yetkililer. Bu tarz hatalı parkların düzene girmesi ancak zabıta Trafikler sayesinde olabilir. Bu uygulama Kocaeli'de inanılmaz işe yarayan bir çözüm. Fakat Karamürsele, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Trafik Zabıtası gönderilmiyor! Sn. İbrahim Karaosmanoğlu'nun hergün  yüzlerce kişinin yaşadığı bu mağduriyetin çözülmesi için, ilçemize Trafik Zabıtası göndermesi konusu açılmış fakat sonuç alınamamış. Sayın, ilçemiz büyükleri, lafa gelince şöyle beni sever, böyle lafımızı ikilettirmez diyen büyüklerimize ve Karamürsel AK Parti yöneticilerine duyurulur.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Ertuğrul YILMAZ @TIRAFİK

03 Ekim 2016 00:16

Karamürsel de araçların egzos ve gürültü Kirliliği ile mücadele etmek için birçok kez karamürsel trafiki bilgilendirme yaptım ama karamürsel trafikten hiç bir şekilde çalışması yok nerde kaldı park etme yerlerini kontrol etsinler siz nedersiniz...??

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme