KARAMÜRSELLİ GAZİ COŞKUN AKP'DEN ADAY

Karamürselden Mavi Marmaraya Katılarak burada gazi olan Yahya Coşkun da AKP'den milletvekili aday adayı oldu. Başvuru formunu il başkanı yardımcısı Abdullah Eryarsoy'a teslim eden Coşkun, “Zalimlere one munite demek için vekil adayı oldum” dedi.

KARAMÜRSELLİ  GAZİ  COŞKUN AKP'DEN ADAY Siyaset

Karamürselden Mavi Marmaraya Katılarak burada  gazi olan  Yahya Coşkun da AKP'den milletvekili aday adayı oldu. Başvuru formunu il başkanı yardımcısı Abdullah Eryarsoy'a teslim eden Coşkun, “Zalimlere one munite demek için vekil adayı oldum” dedi.

 

Yahya Coşkun kimdir?

1986 Karamürsel'de doğdu. Evli 2 çocuk babası. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunu. TÜBİTAK Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu. Şu anda Gazi Üniversitesi Tarih Bölümü'nde yüksek lisans yapıyor. Mavi Marmara gazisi. Ülke TV ve TRT Türk'te de görev yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme