AK Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Nazan Baş Anne Annesini Kaybetti

Karamürsel ak parti kadın kolları eski başkanı Nazan Baş dün gece anne annesini kaybetti. Anne annesi Münir’e Özalp ( 81 ) Cenazesi bu gün Öğlen Namazına müteakip olarak Karamürsel Avcı köyünde kılınacak cenaze namazının ardından. Avcı köyündeki aile kabristanlığına defnedilecek. Cenazeye gitmek isteyenler için Karamürsel otogarından araç kaldırılacaktır. Buber Group ve karamursel.tv Ailesi olarak Nazan Baş Hanım efendiye ve kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

AK Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Nazan Baş Anne Annesini  Kaybetti Kaybettiklerimiz

Karamürsel ak parti kadın kolları eski başkanı Nazan Baş dün gece anne  annesini kaybetti. Anne annesi Münire Özalp ( 81 ) Cenazesi bu gün Öğlen Namazına müteakip olarak Karamürsel Avcı köyünde kılınacak cenaze namazının ardından. Avcı köyündeki aile kabristanlığına defnedilecek. Cenazeye gitmek isteyenler için Karamürsel otogarından araç kaldırılacaktır. Buber  Group  ve karamursel.tv   Ailesi olarak  Nazan Baş Hanım efendiye ve kederli ailesine baş sağlığı diliyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme