Yalakderede Olay Besicilere Silah Zoruyla Senet İmzalatıldığı İddiası

İddiaya göre, internet sitesinde küçükbaş hayvan satışı ilanını gören N.K, (40) ve F.İ (45), Yalakdere köyüne gitti. 9 kişi tarafından otomobillerinin önü kesilen besiciler, araçtan indirildi. Tabancayla bacaklarından vurulan, elleri ve ayakları bağlanarak İstanbul'daki çiftliğe götürülen besicilerin üzerlerindeki 40 bin lira gasbedildi, 150 bin liralık da senet imzalatıldı. Daha sonra serbest bırakılan 2 besici, yaralı olarak Eskihisar Jandarma Karakoluna başvurdu. Besicilerin şikayetçi olduğu kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yalakderede Olay Besicilere Silah Zoruyla Senet İmzalatıldığı İddiası Karamürsel Haber

İddiaya göre, internet sitesinde küçükbaş hayvan satışı ilanını gören N.K, (40) ve F.İ (45), Yalakdere köyüne gitti. 9 kişi tarafından otomobillerinin önü kesilen besiciler, araçtan indirildi.
Tabancayla bacaklarından vurulan, elleri ve ayakları bağlanarak İstanbul'daki çiftliğe götürülen besicilerin üzerlerindeki 40 bin lira gasbedildi, 150 bin liralık da senet imzalatıldı.
Daha sonra serbest bırakılan 2 besici, yaralı olarak Eskihisar Jandarma Karakoluna başvurdu.
Besicilerin şikayetçi olduğu kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme