Karamürsel Merkez karıştı

Karamürsel çarşı merkezinde iki aracın hafif şekilde birbirlerine çarpması sonrasında araç sürücüleri tartışmaya başlayınca birden çarşı merkezi karıştı.

Karamürsel Merkez karıştı Karamürsel Haber

Karamürsel çarşı merkezinde iki aracın hafif şekilde birbirlerine çarpması sonrasında araç sürücüleri tartışmaya başlayınca birden çarşı merkezi karıştı. Araya giren esnaf ve vatandaşların sayesinde büyümeden engellenen kavga sonrasında merkezde polis noktası olmamasına vatandaşlar tepki gösterdi.
Kasaturayla saldırmıştı
Geçtiğimiz günlerde yine çarşı merkezinde çıkan kavgada bir kişi aracından aldığı Kasaturayla diye tabir edilen (büyük bıçak )  kesici alet ile etrafa saldırmıştı. Etraftaki vatandaşların ve esnaf ile zabıta görevlilerinin yardımı ile çok büyümeden kontrol altına alınmıştı.
Çarşı merkezinde sabit polis noktası olmaması nedeni ile sürekli olarak çarşı merkezinde bu tarz tartışma ve kavgaların çıkması herkezi tedirgin ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mustafa GÜNTÜRK @Bam teli

18 Eylül 2016 09:41

Toplum sürekli bir şekilde kutuplaşma ve kurumların arasındaki çatışma dan insanlarda nasibini almış.

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme