BBP’nin Karamürsel’de İçler Acısı Durumu

Büyük Birliik Partisinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun Karamürsel’de kemiklerini sızlatacak görüntü Gücer İş Merkezinde ortaya çıktı.

BBP’nin Karamürsel’de İçler Acısı Durumu Karamürsel Haber

Büyük Birliik Partisinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun Karamürsel’de kemiklerini sızlatacak görüntü Gücer İş Merkezinde ortaya çıktı. Karamürsel’de her yerel seçimde belediye başkan adayı çıkartmayı başaran ve ilçede aldığı yüzde 2 dolayındaki oyu ile seçim sandıklarında adından söz ettiren BBP Karamürsel’de sahipsiz bırakıldı. 


Partinin Cumhuriyet Caddesi Gücer İş Merkezindeki ilçe binasının sahipsiz bırakılması sonrasında kiracı olarak bulunduğu yerden çıkartılan partinin teşkilatı iş merkezinde sahipsiz bırakıldı. BBP bayraklarının ilçe binasının önünde kapı önüne konulduktan sonra uzun süre alınmaması siyaset arenasında bir partinin bu durumlara düşürülmesinin içler acısı bir durum olduğu aktarıldı. Özellikle partinin kurucu genel başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun ruhuna karşı yapılan büyük saygısızlık olarak nitelenen bu duruma il başkanlığının sahip çıkması istendi. 

Neslihan Başak

Neslihan Başak / Misafir Yazar

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme