Yalova Valisi Selim Cebiroğlu,Narinoğlu'na iade-i ziyarette bulundu.

Valiyi Kapıda karşıladılar . Hükümet Konağı önünde Vali Cebiroğlu'nu, Kaymakam Narinoğlu ve Karamürsel Emniyet Müdürü Cenk Bozdağ ile diğer protokol karşıladı. Daha sonra makama geçen Vali Cebiroğlu, burada anı defterini imzaladı. Narinoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Cebiroğlu'na ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hoş bir sohbet sonrasında Narinoğlu misafirine kendi yazdığı kitabı hediye ederek uğurladı.

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu,Narinoğlu'na iade-i  ziyarette bulundu. Karamürsel Haber

Valiyi Kapıda karşıladılar . Hükümet Konağı önünde Vali Cebiroğlu'nu, Kaymakam Narinoğlu ve Karamürsel Emniyet Müdürü Cenk Bozdağ ile  diğer protokol  karşıladı. 
Daha sonra makama geçen Vali Cebiroğlu, burada anı defterini imzaladı.
Narinoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Cebiroğlu'na ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hoş bir sohbet sonrasında Narinoğlu misafirine kendi yazdığı kitabı hediye ederek uğurladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme