Sabah Kayyum Atanmıştı, O Okul FETÖ'den Mühürlendi

Kocaeli’nin ünlü kolejlerinden biri olan Başiskele’de faaliyet gösteren Conkbayırı Koleji’ne sabah saatlerinde kayyum atanmıştı.

Sabah Kayyum Atanmıştı, O Okul FETÖ'den Mühürlendi Bölgesel

Kocaeli’nin ünlü kolejlerinden biri olan Başiskele’de faaliyet gösteren Conkbayırı Koleji’ne sabah saatlerinde kayyum atanmıştı.

Kolejin FETÖ ile bağlantılı olduğu ve bu yüzden de kayyum atandığı yetkililerce açıklanmış ve daha sonra okula gelen kayyum heyeti polis nezaretinde sayım yapmıştı. 

Aramaların başladığını haber alan öğrenci velileri ve kolejde görevli öğretmenler ise bina önüne gelerek bilgi almaya çalıştı.

Kameraya konuşmak istemeyen veliler, okulu ‘cumhuriyet değerlerine bağlı’ olduğu için tercih ettiklerini, durum karşısında şok yaşadıklarını söyledi.

Polislerin aramalarının sürdüğü sırada maliye ekipleri de binaya girdi.

Polis ve maliye ekiplerinin kolej içerisindeki incelemeleri sürerken, yetkililer tarafından aramalar hakkında bilgi verilmedi.

Yapılan işlemlerin ardından Conkbayırı Koleji mühürlendi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme