Deprem Şehitleri 17'nci Yılında Karamürsel'de Anıldı

17 Ağustos 1999 tarihinde meydana gelen ve bütün Körfezi etkileyen depremin 17. yıldönümünde Kocaeli genelinde olduğu gibi Karamürsel’de de anma programı düzenlendi.

Deprem Şehitleri 17'nci Yılında Karamürsel'de Anıldı Karamürsel Haber

17 Ağustos 1999 tarihinde meydana gelen ve bütün Körfezi etkileyen depremin 17. yıldönümünde Kocaeli genelinde olduğu gibi Karamürsel’de de anma programı düzenlendi.

164 kişinin hayatını kaybettiği Karamürsel’de anma programı 17 Ağustos Çarşamba günü saat 10.00’da İlçe yeni mezarlığında deprem şehitlerinin mezarı başında Karamürsel Müftülüğü din görevlilerince yapılan dua ile başladı. Anma programında ayrıca öğlen namazından önce merkez yeni camiinde deprem şehitleri için Kuran-i Kerim okundu.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 1999 yılında yaşanan asrın depreminde yaşamlarını yitiren deprem şehitlerini rahmetle andıklarını belirterek, depremde yaşamlarını yitirenlerin yakınlarının acılarını paylaştıklarını söyledi.

Programa, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel MHP Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme