Facebook'tan Devrim Gibi Bir Yenilik

Facebook, haber kaynağında devrim gibi bir yeniliğe gideceğini kamuoyuna duyurdu.

Facebook'tan Devrim Gibi Bir Yenilik Teknolji

Toplam şirket değeri 36milyar doların üstünde olan Facebook yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.Özellikle son dönemde Instagram ve Facebook üzerinde neredeyse eşzamanlı gerçekleşen video ve fotograf paylaşımındaki yenilikler büyük ses getirmişti.

Facebook, uzun zamandır konuşulan haberkaynağıyla ilgili çalışmalarının tekrargündeme gelmesiyle, algoritması kullanıcıların geri dönüşüyle şekilleneceği bir yola çıktı.

KULLANICILAR HABER KAYNAKLARINA PUAN VERECEK

Feed Quality Program adı verilen geribildirim kalitesini ölçen çalışmaya üye olan kullanıcılar, sunulan haber kaynaklarına ve makalelere 1 ile 5 arasında puanlar veriyor. Bununla birlikte her kullanıcı için ayrı ayrı ilgi alanlarını ölçen altyapı, kaliteli haber kaynaklarını kullanıcıların önüne çıkartacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme