Ereğli çiçek Cami'nde hatim cemiyeti programı yapıldı 

Karamürsel, Ereğli Çiçek Cami'inde yaz kuran kursunu  başarı ile bitiren ve hatimlerini tamamlayan çocuklara hatim cemiyeti yapıldı.

Ereğli çiçek Cami'nde hatim cemiyeti programı yapıldı  Karamürsel Haber

Karamürsel, Ereğli Çiçek Cami'inde yaz kuran kursunu  başarı ile bitiren ve hatimlerini tamamlayan çocuklara hatim cemiyeti yapıldı.
Yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen cemiyete, yaz okuluna katılarak, Kuran-ı kerim öğrenen çocuklar için,  hayırsever vatandaşların aldıgı bisikletler törenle kendilerine takdim edildi.
Programa Altınova, Kaytazdere,  Saralkent, Camii İmam hatibi İdris Gezer, Dernek Başkanı Recep Bakar, Recep Tuncer, Ereğli Merkez Cami imam hatibi Fatih koca hocaların, Kuran-ı kerim ve dualarıyla program sona erdi. 
Ereğli çiçek Cami'nde 2007 yılında kayıtlı 15 Öğrenci varken 2016 yılı itibari ile sayı 90'ı buldu. Bu başarıda büyük emeği olan Cami imamı, Ahmet Yılmaz, mahalleli tarafından büyük taktir toplarken, yaptığı başarılı hizmetlerden ötürü Ereğli Çiçek Cami'nin ismini bölgede bulunan herkesin duymasını sağladı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme