Teknoloji devinden eğitime tam destek

90’lı yıllarda Ümraniye Esenşehir bölgesindeki ihtiyacı karşılamak amacıyla okul yaptıran Alcatel Teletaş gibi çalışanları da eğitime katkıda bulunuyor.

Teknoloji devinden eğitime tam destek Eğitim


Teletaş İlkokulu, bu yıl devletin gerçekleştirdiği revizyon çalışmaları ile yeniden inşa edilirken Alcatel-Lucent Teletaş çalışanları da çeşitli miktarlarda bağışta bulunarak Teletaş İlkokulu için anasınıfı yaptırdılar.
 
2014-2015 eğitim-öğretim döneminde 1500 öğrenciye eğitim yuvası olan okulun, Alcatel-Lucent Teletaş çalışanlarının bağışları ile yapılan Teletaş İlkokulu Alcatel-Lucent Anasınıfı, yaklaşık 100 öğrenciyle eğitim vermeye başladı. 
 
Eğitim için atılan duyarlı adımın karşısında mutluluğunu ifade eden Teletaş İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Hüseyin Gedikli, anlamlı desteği için Alcatel-Lucent Teletaş’a bir plaket sunarak teşekkürlerini bildirdi. 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme