Karamürsel'de Elektrik Kesintisi

Karamürsel'in çeşitli bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

Karamürsel'de Elektrik Kesintisi Karamürsel Haber

SEPAŞ Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 10 Ağustos Çarşamba saat 10:00 ile 12:00 arası, Gazi Gaziosman Paşa Mah., Fevzi Çakmak Mah., Valideköprü Mah., Hürriyet Mah., Cumhuriyet Mah., Oluklu Köyü, Karaahmetli Köyü, Akçat Köyü, Hayriye Köyü, İhsaniye Köyü, Avcıköy Köyü, Çamdibi Köyü, Fulacık Köyü, Kızderbent Köyü, Semetler Köyü'nde Orta Gerilim ve Alçak Gerilim şebeke yapım çalışmaları sebebiyle 2 saatlik bir elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

 

12 Ağustos Cuma saat 09:00 ile 16:00 arası, Osmaniye Köyü ve SUNNİ BABA'da Alcak gerilim şebeke tamirat çalışması nedeniyle 7 saatlik bir elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.

13 Ağustos Cumartesi saat 09:00 ile 16:00 arası, Osmaniye Köyü ve UZUNDERE'de şebeke bakım çalışması sebebiyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.

16 Ağustos Salı saat 09:00 ile 16:00 arası, Valideköprü Mah., ,SEMETLER MAH.-CAMDİBİ MAH.- FULACIK MAH.- KIZDERBENT MAHALLESİN'de şebeke bakım sebebiyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme