Genç Kız 4 Gündür Kayıp

19 yaşındaki Hatice’den 4 gündür haber alınamıyor.

Genç Kız 4 Gündür Kayıp Bölgesel

19 yaşındaki Hatice’den 4 gündür haber alınamıyor.

 

Yaklaşık 3 ay önce Kahramanmaraş’tan Derince’ye yerleşen ve bir fabrikada işçi olarak çalışan Orhan Karaca, 28 Temmuz Cuma günü evinden sabah 09.00’da sınav harcını yatırmak için çıkan kızından bir daha haber alamadıklarını söyledi.

 

Orhan Karaca, “3 çocuğum var  en büyüğü olan Hatice’yi her yerde arıyoruz. Yemek yerken bile boğazımız düğümleniyor. Hatice açık lisede okuduğu için annesinden sınav harcını yatırmak için para alıp sabah 09.00’da evden çıktı. Bir daha geri dönmedi. Maraş, Yalova ve İstanbul’daki akrabaları aradık. Hic birine gitmemiş. Bütün akrabalarda kendisini arıyor. Kendisi eve gelmeyince Derince Emniyet Müdürlüğü’ne gittim. Şimdi Adliyeye geldim. Yetkililerden yardım istiyorum. Ne olur kızımı bulsunlar” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme