Geleneksel Suludere Köyü Piknik Şenlikleri

Karamürsel'e bağlı Suludere Köyü'nde geleneksel hale getirilen Suludere Köy pikniği, protokol ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

Geleneksel Suludere Köyü Piknik Şenlikleri Karamürsel Haber

Karamürsel'e bağlı Suludere Köyü'nde geleneksel hale getirilen Suludere Köy pikniği, protokol ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

 

200 kişinin katıldığı, şölen havasında gerçekleştirilen Suludere Köyü Piknik Şenliğinde; Köylüler, Çocuklar ve gençler güzel havanın tadını çıkarttı. İstanbul ve Balıkesir’den de katılımın olduğu şenlik ve piknikte bir araya gelmenin keyfi çıkarılarak özlem giderildi.

 

Piknik şenliğinde misafirler kendi aralarında tulum ve mızıka ile müzikler çalıp, şarkılar söyleyerek oyunlar oynayarak eğlendi.

 

Misafirler Horon tepip, tulum dinlediler, Pazar gününü temiz havada eğlenerek geçirdiler.

 

Pikniğe Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Çevre köy Muhtarları, Siyasi Parti başkanları, Kulüp Başkanları ve çevre köyden vatandaşlar katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme