Karamürsel’de Şehit Çocuklarına Ücretsiz Eğitim

Karamürsel’de faaliyet gösteren Özel Beyaz Zambak Anaokulu örnek bir davranış sergileyerek Şehit çocuklarına ücretsiz eğitim veriyor.

Karamürsel’de Şehit Çocuklarına Ücretsiz Eğitim Karamürsel Haber

Karamürsel’de faaliyet gösteren Özel Beyaz Zambak Anaokulu örnek bir davranış sergileyerek Şehit çocuklarına ücretsiz eğitim veriyor.

Özel Beyaz Zambak Anaokulu, tüm Türkiye'ye örnek olacak bir kapmayaya imza attı. Anaokulu, şehit çocuklarına servis olanağı dahil tüm hizmetleri ücretsiz olarak sunuyor.

Özel Beyaz Zambak Anaokulu Müdürü Osman Sarıçam, şehit çocuklarının ücret ödemeden okula kayıt yaptırabileceğini söyledi. Sarıçam, “Şehit çocukları paradan daha değerli bir bedel ile ücretsiz okur. O bedel babaları tarafından peşin ödenmiştir” dedi.

"Bu okulda, şehit çocukları paradan daha değerli bir bedel ile ücretsiz okur. O bedel babaları tarafından peşin ödenmiştir” sloganı ile proje başlatan Özel Beyaz Zambak Anaokulu’na övgüler yağıyor.

 

OKUL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres:

4 Temmuz Mah. Tabakhane mevkii 116.Cadde No:4 KARAMÜRSEL/KOCAELİ

Tel:

0262 454 60 01

Fax:

0262 454 60 01

Gsm:

0507 558 75 65

Web:

http://www.karamurselbeyazzambak.com

E-mail:

karamurselbeyazzambak@hotmail.com

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

MURAT YILMAZ @TEBRİKLER

03 Eylül 2016 11:42

ŞEHİT ÇOCUKLARINA SAHİP ÇIKAN BU GÜZİDE KURUMU VE DEĞERLİ PERSONELİNİ YÜREKTEN TEBRİK EDERİM. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme