Belediye İnşaatından yine bir kişi düştü, ağır yaralandı

Karamürsel Belediyesi inşaatından düşen Mevlüt Ç. (57) ağır yaralandı. Olay akşam saatlerinde Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde yeni

Belediye İnşaatından yine bir kişi düştü, ağır yaralandı Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi inşaatından düşen Mevlüt Ç. (57) ağır yaralandı. Olay akşam saatlerinde Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde yeni yapılmakta olan, Karamürsel Belediye Binası ve Kent Meydanı inşaatında çalışan Mevlüt. Ç (57) akşam saatlerinde çalışmakta olduğu inşaattan dengesini kaybederek düştü. Olayı gören diyer çalışanlar 112 Acil servisine haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralıyı Karamürsel Devlet Hastanesine götürdüler. Durumu ağır olan yaralı buradan da, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine sevk edildi.

İNTAHARA KALKIŞMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde bir işçininde, parasını alamadığını iddia ederek inşaatta çıkıp intihar etmeye çalışmasının ardından, denetimlerin yetersiz olduğu görülen şirkette daha kötü kazaların olmaması için biran evvel önlemler alınması gerekiyor.

SÜREKLİ İŞ KAZASI YAŞANIYOR

Karamürsel Belediyesi ve Kent Meydanı işiniz üstlenen Özpol inşaat ve Mühendislik firmasında üst, üste gelen bu iş kazalarına rağmen hala bir önlem alınmaması akıllarda soru işaretleri oluşturuyor.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme