Karamürsel’de Sahte Polisler

Sahte polisler türedi, Karamürsel’de dün gece yaşanan kimlik sorgulaması ve korkutucu söylemler halkı paniğe soktu.

Karamürsel’de Sahte Polisler Karamürsel Haber

Sahte polisler türedi, Karamürsel’de dün gece yaşanan kimlik sorgulaması ve korkutucu söylemler halkı paniğe soktu.

Gazetemiz okuyucularından tarafımıza gönderilen ihbar mesajlarında edinilen bilgiye göre Karamürsel sahili Dostlar Market çevresinde siyah modelli bir arabanın yanında duran esmer sakallı birinin 2 bayanı durdurup kendisini polis olarak tanıttığı, durdurduğu bayanlara Tankların sokağa çıkacağını söylediği ve Tanklar sokağa inecek, evlerden çıkmayın tanıdıklarınızı arayıp haber verin temkinli olsunlar dediği öğrenildi.

Bunun üzerine konu ile ilgili bilgi vermek için 155’i aradığımızda başka ihbarlarında olduğunu ve olay yerine ekibin gönderildiği bilgisine ulaştık.

Karamürsel Emniyeti olayla ilgili bölgeyi tarayacaklarını bildirdi.

Ayrıca Karamürsel Emniyetinden gelen açıklamada bu tarz kişilere itibar edilmemesi ve derhal 155 Polis İmdat hattından yetkililere bildirilmesi istendi.

Konu ile ilgili bilgi alındığında buradan sizlerle paylaşacağız.

Güvenlik kamerasından aldığımız kısa kayıt aşağıdadır.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme