Karamürsel'de Paralel Yapı Operasyonu

Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) mensubu askerlerin darbe girişiminden sonra, paralel yapıyla mücadeleye Karamürsel'de operasyon.

Karamürsel'de Paralel Yapı Operasyonu Karamürsel Haber

Fettullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) mensubu askerlerin darbe girişiminden sonra, paralel yapıyla mücadeleye Karamürsel'de operasyon.

 

Karamürsel Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü,Karamürsel Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle çok sayıda polisin katıldığı, operasyonlar düzenlendi.

Operasyonlar kapsamında Okulların çalışanlarının tepki ve şaşkın bakışları altında Karamürsel Özel Ekin Koleji ve Karamürsel Özel Kuzey-Batı Akşam Liselerinin tabelaları söküldü, içerideki eşyaları dışarıya çıkartıldı.

Yapılan müdehalelerde çalışanlara halkın tepkisi dikkat çekti.

Kuzey-Batı Akşam lisesi çalışanlarına bir grup vatandaş saldırdı.

Gazetemiz personeline ve fotoğraf çeken Belediye görevlilerine tepki gösteren Kuzey-Batı lisesi personellerinden bir kişi ''çek çek bak şimdi telefonla konuşuyor fotoğraflarımızı çekiyor'' dedi, tartışma yaşandı.

Karamürsel'de faaliyet gösteren bir diğer firma olan Sürat Kargonun bulunduğu iş yerinin sahibi Ali Karacan'da olaylara tepki ve demokrasiye karşı tek yürek olma amacıyla kiracısının tüm mallarını ve tabelalarını sökerek tahliyesini gerçekleştirdi.

 

Ayrıntılar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız bizi takip edin.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Fuat yıldız @Fetöşçüler siziiiiii

19 Temmuz 2016 22:13

Hem devlete diş bileyeceksin Hemde kamuda ekmek yiyeceksin İnlerine köklerini kazıyana kadar İnlerine girilsin Temizlik imandan gelir

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme