Kocaeli'de Kışla'nın önü, Çöp kamyonlarıyla kapatıldı

Kocaeli'de Kışla'nın önü, çöp kamyonlarıyla kapatıldı

Kocaeli'de Kışla'nın önü, Çöp kamyonlarıyla kapatıldı Bölgesel

İstanbul ve Ankara'daki askeri darbe girişimi kapsamında, Kocaeli'de polis, Eğitim ve Doktrin Komutanlığı (EDOK) Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığının girişine çok sayıda kamyon ve tırla çıkışları kapattı.

Kocaeli genelinde darbe girişimi nedeniyle teyakkuzda olan emniyet birimleri, kentteki askeri birliklerin girişini kapatarak, birliklerden dışarı herhangi bir askeri aracın çıkışını engelledi.

Polis, bu kapsamda, EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanlığı'nın önüne, İzmit ve Büyükşehir Belediyelerine ait çok sayıda, çöp kamyonu, su tankeri ve tırı park ettirdi.

Öte yandan, Balıkesir'den gelen yük treninde obüs olduğu ihbarını alan polis, takip başlattı. Ekipler, treni, Derince Liman İşletme Müdürlüğü önünde durdurdu. Polis, trenden indirdiği 4 obüse el koydu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme