Karamürsel Ayakta, Vatandaş Sokakta

Karamürsel'de halk sokağa çıktı, Başkan İsmail Yıldırım konuşma yaptı. Halktan demokrasiye sahip çıkmalarını istedi.

Karamürsel Ayakta, Vatandaş Sokakta Karamürsel Haber

Silahlı Kuvvetler içerisinde bir grubun darbe girişiminin ardından, saat 23.00’ten itibaren Karamürsel'de olağanüstü saatler yaşanıyor.

Belediye anonslarından ve camii'den yapılan duyurular sonucu Karamürsel'de halk İlhan Çınar alanında toplandı. Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın belediye binası önündeki Zabıta noktasının üstüne çıkarak yaptığı konuşmada ''Halkımız sokaklar'da ve tankların üzerinde gerekli cevabı verecektir. Bütün Türk milleti evlatlarının gerekli cevapları insanlara vermek üzere toplanmasıydı, ve bende görüyorum ki siyaset düşüncesi neolursa olsun vatanını, milletini, bayrağını, ezanını seven bütün Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu gece gerekli olduğu kadar sokaklarda duracaktır.'' dedi. Kocaelinin hiç bir yerinde sorun olmadığını dile getiren Başkan Yıldırım, Allah'a şükür Kocaeli'de mehmetçiğimizle karşı karşıya gelinen bir durum olmadığını belirtti. 

 

Önemli bir haber alındığında paylaşacağını söyleyen Yıldırım, sabaha kadar durmamız gerekiyorsa, sabaha kadar, mezara kadar durmamız gerekiyorsa mezara kadar burdayız dedi.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme