Altınova'da Yoğun Bayram Temposu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral Ramazan Bayramı münasebetiyle görev başındaki çalışan memur ve personelleri ziyarette bulundu, bayramlarını tebrik etti.

Altınova'da Yoğun Bayram Temposu Altınova Haber

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral Ramazan Bayramı münasebetiyle görev başındaki çalışan memur ve personel ve esnafı ziyarette bulundu, bayramlarını tebrik etti.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların katılımlarıyla 30 Haziran'da hizmete giren Osmangazi Köprüsünde ilk bayramlaşma gerçekleştirildi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, beraberinde AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve parti yöneticileri, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt, il genel ve belediye meclis üyeleri ile vatandaşlarla birlikte Osmangazi Köprüsü Altınova Gişeleri'nde ilk bayramlaşmayı gerçekleştirdi. Başkan Oral ve beraberindekiler, burada emniyet mensupları ve Otoyol A.Ş. çalışanlarıyla bayramlaşıp, baklava ikram etti.

Bu arada Otoyol A.Ş. yetkililerinden alınan bilgiye göre, bayramın ilk günü saat 16: 00 itibariyle köprüden 64 bin araç köprüden geçiş yaptı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme