Karamürsel'de, Hırsızlara Dikkat

Karamürsel’de geçtiğimiz gün yaşanan hırsızlık olayının eşi benzeri ne görüldü, ne duyuldu. Olay geçtiğimiz gün Fatih Sultan Mehmet Bulvarında yaşandı

Karamürsel'de, Hırsızlara Dikkat Karamürsel Haber

Karamürsel’de geçtiğimiz gün yaşanan hırsızlık olayının eşi benzeri ne görüldü, ne duyuldu. Olay geçtiğimiz gün Fatih Sultan Mehmet Bulvarında yaşandı, evine hırsız girdiğini fark eden vatandaşın güvenlik güçlerine haber vermesi ile olay yerine gelen emniyet ekipleri, yaptıkları araştırmada eve giren hırsızın evdeki ziynet eşyalarının yanı sıra, evde toplu halde bulunan paranın ise yarısının çalındığı, diğer yarısının ise bırakıldığı belirtildi.

Polis Olayla İlgili Soruşturma Başlattı

Olay yerine çağırılan, olay yeri inceleme ekipleri, evde yaptıkları parmak izi çalışması ile hırsız veya hırsızların kimliğini belirlemek için çalışma başlattılar.

Hırsızlara Dikkat

Karamürsel’de özellikle son dönemlerde artan hırsızlık olayları, bayramında gelmesi ile artış göstermeye başladı. Özellikle tatile çıkan tatilcilerin evlerini gözetim altına alan hırsızlar, vatandaşların tatile çıkmalarını bekledikleri boş olan evlere girdikleri bildirildi.

Yabanıları Görürseniz Dikkate Alın

Özellikle apartman, site ve mahallede yabancı kişileri gören, veya hal ve hareketlerinden şüphe duyulan kişilerin görülmesi halinde, hemen güvenlik güçlerine bildirilmesi, hırsızlık olaylarının önüne geçilmesinde en büyük etken olacaktır.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Yusuf kasnaklar @Yabancımı

03 Temmuz 2016 20:08

Karamürselli çok az kaldı zaten hep değişik tipler çoğaldı hep farklı tipler balkondan bakıyorum yarısı yabancı napmam gerekio

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet