Karamürsel AK Gençler Ereğlide Teşkilatlandı

Karamürsel ak parti gençlik kolları şirin beldemiz Ereğli’de yeni bir teşkilatlanma için ilk adımı attılar.

Karamürsel AK Gençler Ereğlide Teşkilatlandı Siyaset

Karamürsel AK Gençler Ereğlide Teşkilatlandı

Karamürsel ak parti gençlik kolları şirin beldemiz Ereğli’de yeni bir teşkilatlanma için ilk adımı attılar. Görevi eski Başkandan devralan Adem  Özgüneş , yeni yapılanma çalışmaları çerçevesinde şirin beldemiz Ereğli’den sonra en kısa sürede diğer mahallelerin de tüm çalışmalarını tamamlayıp sahaya daha güçlü bir ekip ile sorunsuz bir biçimde çıkmayı hedeflediklerini ifade eden etti.

"KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK"

 

Kaybedecek vakitlerinin olmadığını belirten Başkan Adem Özgüneş  teşkilatlanma çalışmalarının ardından gençlik ile alakalı projeler yapacaklarını dile getirdi. Karamürselde  ki tüm gençleri AK Parti çatısı altında toplanmaya davet eden Özgüneş, "Heyecanlı gençlerle çalışmaktan gurur duyuyorum" dedi. biz çalışmalarımızı neredeyse tamamladık. Şimdi de gençlik kollarımızın mahalle başkan ve yönetimlerini belirliyoruz. Bu da AK Parti farkını her zamanki gibi ortaya koymaktadır. Heyecanlı bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme