LYS'ye Giren Öğrenciler Salonda Veliler Dışarıda Ter döktü

Karamürsel’de Lisans Yerleştirme Sınavı’nın (LYS) ikinci oturumuna giren öğrenciler sorularla, çocuklarını dışarıda bekleyen aileler ise güneş altında ter döktü

LYS'ye Giren Öğrenciler Salonda Veliler Dışarıda Ter döktü Karamürsel Haber

Karamürsel’de Lisans Yerleştirme Sınavı’nın (LYS) ikinci oturumuna giren öğrenciler sorularla, çocuklarını dışarıda bekleyen aileler ise güneş altında ter döktü.
Karamürsel'de çeşitli okullarda  sınava giren öğrencileri, dışarıda bekleyen aileleri güneş altında destek oldu. LYS’nin ikinci oturumunda matematik sınavına giren öğrencilere destek için gelen aileler, sıcak havaya rağmen bekledi.
Velilerden kimileri ağaç altında Kuran okudu, kimileri de örgü ördü. Hissedilen sıcaklığın 37 dereceye kadar çıktığı Karamürsel’de velilerin bazıları da sıcak havanın ve orucun etkisiyle yorgun düşerek ağaç altlarında uyuya kaldı. Güneş altında beklemenin zor olduğunu söyleyen veliler, çocuklarının başarılı olmalarının her şeyden önemli olduğunu söyleyerek onlar başarılı olsun da, biz burada beklemeye razıyız dediler. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme