Sağlık Meslek Liselilere Mezuniyet Hediyesi

Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, 2015-2016 eğitim yılında mezun olan Dr.Pembe Müjgan Calp Gökçora Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine konser verdi.

Sağlık Meslek Liselilere Mezuniyet Hediyesi Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, 2015-2016 eğitim yılında mezun olan Dr.Pembe Müjgan Calp Gökçora Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine konser verdi.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen konserde Türk Sanat Müziği Korosu Şef Sevinç Dikici eşliğinde “Kalamış”, “Gözyaşlarımı Dindir Artık”, “Gülmedi Bahtım”, “Eller”, “Hasretinle Yandı  Gönlüm”, “Günün Birinde” ve “Fesuphanallah” adlı eserleri seslendirdi.

Sololarda ise Pınar Altun “Bir İlkbahar Sabahı”, Mehmet Ülser ve Koro Şefi Sevinç Dikici “Ufacık Tefecik”, Bahadır Açıkbaş “Lale Devri”, Hilal Zeren “Kış Masalı”, Şirin Gür “Kahverengi Gözlerin”, Mustafa Aksut “Nasıl Geçti Habersiz”, Şener Sevencan “Hey Gidi Karadeniz” ve “Koyverdin Gittin Beni”, Aysel Ülke “Söyle Naz Mı” adlı eserleri seslendirdi.

Dr.Pembe Müjgan Calp Gökçora Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri Türk Sanat Müziği eserleri eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Okul Müdürü Veysel Kandemir programın düzenlenmesinde emeği geçen Türk Sanat Müziği Korosu Şef Sevinç Dikici’ye ve koro ekibine, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a ve öğretmenlere teşekkür etti.

Başkan Yıldırım çok güzel bir organizasyon düzenlendiğini belirterek, Koro Şefi Sevinç Dikici’ye çiçek takdim etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme