Karamürsel'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı

Karamürsel'de, Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.

Karamürsel'de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Karamürsel Haber

Karamürsel'de, Nazmi Oğuz Ortaokulu tarafından TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.

Karamürsel Alp Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen fuarda, 98 öğretmen ve öğrencinin hazırladığı 40 mesleki proje yer aldı.

Açılış törenine, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Okul Müdürü Yaşar Gül, törende yaptığı konuşmada, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, "Okulumuzun başarılarında sistematik, düzenli ve planlı çalışmaların yanı sıra öğretmenlerin özverili çalışmalarıyla okulumuzda hizmetlisinden öğrencisine ve öğretmenlerine kadar güçlü bir şekilde egemen olan mensubiyet duygusunun sağladığı dayanışma ve paylaşma ruhunun da çok büyük katkısı olduğunu söyleyebilirim." dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri, projeler hakkında öğrencilerden bilgiler aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme