45 Gündür Kayıptı, Karamürsel'de Bulundu

45 Gündür kayıp olan genç kız dün, Karamürsel'de akrabaları sayesinde bulunarak ailesine teslim edildi.

45 Gündür Kayıptı, Karamürsel'de Bulundu Karamürsel Haber

Olay dün gece Karamürsel sahil Bandı’nda 45 Gündür kayıp olan ve ailesi tarafından her yerde aranan, Çiğdem Güzel isimli kızın Karamürsel'de yaşayan akrabaları, akşam saatlerin de, şans eseri sahilde genç kızı görmesi ile acılı ailenin 45 Gündür yaşadığı acı dolu günlerin son bulması sağlandı. 

İzmit Cedit Mahallesi Kaplan Sokak’ta ailesiyle birlikte yaşayan, zihinsel engelli Çiğdem Güzel (33), 14 Nisan günü Kocaeli Devlet Hastanesi Acil Servisi önündeki otobüs durağında beklerken, ailesinin bir anlık dalğınlığı sonucu kaybolması ile başlamıştı.

O tarihten bu yana her yerde kızını arayan acılı aile, her yerde aradığı kızını sonunda Karamürsel’de buldu. 45 gün sonra kızına kavuşan aile, büyük mutluluk ve sevinç yaşadığını kızlarından bir an olsun ümitlerini kesmediklerini, fakat bu kadar uzun süre bulamadıkları için çok korktuklarını dile getirdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme