Karamürselli Aracında Ölü Bulundu

İzmit’te Özel bir fabrika'da çalıştığı belirlenen şahıs otomobil içerisinde ölü bulundu

Karamürselli Aracında Ölü Bulundu Karamürsel Haber

İzmit Hacıhasan Mahallesi Çukurçeşme Sokak No:25 önünde 41 BF 253 plakalı kiralık araç içerisinde bir şahıs ölü bulundu. Battaniyeye sarılı cesedi görenler durumu hemen polis ve sağlık ekibine bildirdi.  

 


Aracın Fahrettin Eski isimli şahıs tarafından kiralandığı bu nedenle battaniyeye sarılı cesedin Fahrettin Eski(35)'ye ait olduğu belirlendi.

 

BATTANİYEYE SARILI HALDE...

Şahsın aracın arka koltuğunda battaniyye sarılı halde ölü bulunduğu öğrenildi. Cinayetin nasıl gerçekleştiği henüz bilinmiyor. Olayı gerçekleştiren kişi yada kişilerin olayı başka bir yerde gerçekleştirdiği ve battaniyeye sardığı ardından aracı bulunduğu yere park edip kayıpları karıştıkları öne sürüldü. Polis ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

 

KARAMÜRSELLİ OLDUĞU BELİRLENDİ

Fahrettin ESKİ(35) olduğu Ulaşlı'da ikamet ettiği belirlendi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme