Şehitlerimize Vefa

Kaytazdere’de dün akşam namazından sonra, yeni yapılan Saralkent Camii’nde tüm Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak anma düzenlendi.

Şehitlerimize Vefa Kaytazdere Haber

Kaytazdere’de dün akşam namazından sonra, yeni yapılan Saralkent Camii’nde tüm Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunarak anma düzenlendi.

Yapılan anmada Şehitlerimiz için okunan dualar ve ilahiler katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Düzenlenen programa Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve yöre halkı iştirak etti.

Dünya Kuran-ı Kerim okuma birincisi olan Mustafa Kızılcıoğlu’nun da okuma yaptığı anmada imamlardan Hakan Acar, Ahme Yılmaz, Mustafa Kurttos, Şaban Şahintürk, Recep Tuncer ve İdris Gezer görev aldılar.

Gecenin anlamını belirten son okumayı Altınova Müftüsü Ahmet Büyükgül yaptı.

Bayanlarında katılımıyla gerçekleştirilen anmada, inşaatı tamamlanmak üzere olan Saralkent Camiinin çok güzel olduğunu belirten cemaat, yeni yapılan bir Cami’de Şehitlerimiz için program yapılmasının çok anlamlı olduğunu kaydettiler.

Yatsı namazının kılınmasıyla tamamlanan anmadan sonra cami avlusunda çay ikramı yapılarak gece sonlandı.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme