Karamürsel Devlet Hastanesinin Eksikleri Gideriliyor

Karamürsel devlet hastanesinin sorunları ile ilgili olarak Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Şenol Ergüney, Karamürsel Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sorunları tespit etti, çözüm için gerekenlerin ivedilikle yapılacağını söyledi.

Karamürsel  Devlet  Hastanesinin  Eksikleri  Gideriliyor Karamürsel Haber

Karamürsel Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan  Op. Dr. Şenol Ergüney,  Hastane çalışanları ve başhekim tarafından kapıda karşılandı . Op. Dr. Ergüney, hasta ve yakınlarıyla da bir araya gelerek onlara enerji ve moral verdi. Op. Dr. Şenol Ergüney ziyaret sırasında kendisini karşılayan Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Metin Balatlı ve hasta idarecileriyle birlikte merdiven altından yemekhaneye kadar her yeri gezerek hastanenin genel durumu hakkında bilgi ve notlar aldı.

 

KARAMÜRSEL  DEVLET HASTANESİ İÇİN GEREKEN YAPILACAK

Op. Dr. Şenol Ergüney Göreve geldiği tarihten beri Kocaeli genelindeki hastanelere ziyaretler gerçekleştirdiğini belirterek  , “ Hastanelere yaptığımız Ziyaretlerimizde hastanelerin eksiklerini, sorunlarını idareye bildirip hemen çözümüne gidiyoruz. Amacımız hastanelerle ilgili yatırım ihtiyaçlarını belirleyip planlamaları tamamlamak, hastanelerde EKG, poliklinik, tahlil gibi işlemlerde sıra kuyruklarını azaltmak ve hastanelerimizin temiz bir şekilde hizmet vermesi” dedi. Op. Dr. Şenol Ergüney, hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret ederek her türlü sağlık ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesi için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını ve buna devam edeceklerini belirterek hastaneden ayrıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme