Dostlar Market 7. Şubesini Açtı

Karamürsel'in sevilen ve tercih edilen Marketlerinden olan Dostlar Hiper Marketlere bir yenisi daha eklendi.

Dostlar Market 7. Şubesini Açtı Karamürsel Haber

Karamürsel'in marketcilik denildiğinde ilk akla gelen ismi olan DOSTLAR Market zincirleri 7. Şubesini görkemli bir açılış töreni ile halkın hizmetine açtı.

Açılışa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu,Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral ve bir çok protokol üyesi ile yogun bir halk katılımı ile kapılarını açtı.

DOSTLAR MARKET Zincirleri yönetim kurulu başkanı Selami Eder, amacımız ve gayemiz ilk açtığımız marketimiz de olduğu gibi kaliteli hizmet ve kaliteli ürünü,en uygun fiyata vermektir.Bu gaye ve Amaç ile Karamürsel halkına mümkün olan en iyi hizmeti sağlaya bilmek için market zincirlerimizi, her geçen gün çoğaltıyoruz. Büyüyen Karamürsel ile beraber gerek kadromuz, gerekse yani açılacak olan mağazalarımız paralel olarak çoğalacak.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme