Meteoroloji'den Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasına göre, Karamürsel ve Marmara genelinde hafta sonu serin ve yağışlı hava etkisini gösterecek.

Meteoroloji'den Yağış Uyarısı Karamürsel Haber

Meteoroloji'den yağış uyarısı yapıldı. Karamürsel hava durumu tahminlerini buradan sizlerle paylaşıyoruz. Edinilen son bilgilere göre, Karamürsel'in hafta sonunda serin ve yağışlı hava etkisi altına gireceği açıklandı. Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklamalarını ve hava durumu tahminlerini buradan görebilirsiniz. İşte son gelişmeler.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan hava tahmin raporuna göre, Karamürsel'de bu gece saatlerinden sonra, batı kıyılarından başlayarak Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor. Yarın Karamürsel ve Marmara kesimlerinde yerel sağanak yağışlar görüleceği tahmin ediliyor.

PAZAR GÜNÜ YAĞIŞLARIN ETKİSİNİ ARTIRMASI BEKLENİYOR

Pazar günü yağışların artırması bekleniyor. Marmara ve Karamürsel'de yağışların sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacağı tahmin ediliyor.

Pazar günü görülecek yağışların Karamürsel ve Marmara'da yerel olarak kuvvetli olacağı (25-50 kg/metrekare) beklendiğinden meydana gelebilecek su baskını, yıldırım düşmesi ve lokal dolu yağışlarına karşı dikkatli ve tedbirli olunmalı.

YAĞIŞLAR SALI GÜNÜ YURDU TERK EDECEK

Yağışlı sistemin 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü yada 24 Mayıs'tan sonra bölgemizi terk edeceği tahmin ediliyor.

KARAMÜRSEL İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU PLANI AŞAĞIDADIR

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme