Fırtına Deniz Ulaşımını Vurdu,Karamürselde Trafik Felç Oldu

Kuvvetli lodos nedeniyle, Yalova ve Topçularda deniz ulaşımı durdu. Ulaşımın yapıldığı tek hat olan Yalova-Topçular arasında feribot seferleri iptal edilince şehir trafiğini felç etti.

Fırtına Deniz Ulaşımını Vurdu,Karamürselde  Trafik Felç Oldu Karamürsel Haber

Kuvvetli lodos nedeniyle, Yalova ve Topçularda deniz ulaşımı durdu. Ulaşımın yapıldığı tek hat olan Yalova-Topçular arasında feribot seferleri iptal edilince şehir trafiğini felç etti.Karamürsel başta olmak üzere izmit sınırlarına kadar çok yoğun trafik olduğu ve trafik ekiplerinin yoğun çalışmasına rağmen trafik bir türlü rahatlatılamadığı bilgisi paylaşılırken ekiplerin trafiği rahatlatmak için çeşitli önlemler aldığı ve özellikle ışıkların bulunduğu şehirmerkezi giriş ve çıkışlarına trafik ekipleri sevk edilerek trafiğin daha hızlı bir şekilde sağlanması için yoğun bir çaba gösterildiği görüldü.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme