Oral Esnafla Kahvaltı'da Buluştu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarıyla kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor.

Oral Esnafla Kahvaltı'da Buluştu Altınova Haber
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçe kahvaltıları çerçevesinde Yıldızlar Yapı Market ve Semerkant Vakfı Altınova Şubesi’nde kahvaltı yaptı.VATANDAŞLARLA BULUŞUYOR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığı kahvaltılar çerçevesinde, Yıldızlar Yapı Market ve Semerkant Vakfı Altınova Şubesi ile Altınova Sosyal Etkinlikler Kültür Dayanışma Dernek Başkanı Seyfullah Haroğlu ve dernek üyeleri birlikte kahvaltı yaptı.


 

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Kahvaltılarda esnafla görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Başkan Oral, “Vatandaşlarımızla bir araya gelerek görüş alışverişlerinde bulunuyoruz. Bu çerçevede esnafımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileriyle de bir araya geliyoruz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet