Başkan Yıldırım'dan Öğrencilere Destek

Başkan İsmail Yıldırım, LYS sınavına girecek öğrencilere moral ziyaretinde bulundu.

Başkan Yıldırım'dan Öğrencilere Destek Karamürsel Haber

Başkan Yıldırım ziyaretleri sırasında öğrencilere moral vererek “Biliyorum aranızda çok başarılı arkadaşlar var, sizlere güveniyorum.

Ülkemizin geleceğinin şekillenmesinde önemli rol oynuyorsunuz. Bu sınav bu güne kadar kazanılmış bilginin ortaya konulması ve belirlenen hedeflere ulaşılmasında atılan ilk adımlardan biridir. Bu sınav sonucunda sevinenler ve üzülenler olacaktır. Sınavda soğukkanlı ve dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ancak unutulmamalıdır ki, bu sınav hiçbir şeyin sonu değil. Önünüzdeki süreçte bir çok imkan ve olanaklar karşınıza çıkacaktır. LYS sınavında inşallah muvaffak olursunuz” dedi.

Öğrenciler tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Yıldırım’a okul müdürleri tarafından teşekkür edilerek çiçek takdim edildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme