"Asım'ın Nesli Çanakkale'de Doğan Ümit" konferansı

Karamürsel'de, Yazarlarla Buluşuyor Projesi kapsamında "Asım'ın Nesli Çanakkale'de Doğan Ümit" konferansı düzenlendi.

Karamürsel Haber

Karamürsel Kültür Merkezinde, Karamürsel Kaymakamlığı, Belediye ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün "Yazarlarla Buluşuyor Projesi" kapsamında "Asım'ın Nesli Çanakkale'de Doğan Ümit" konferansı düzenlendi.

Konferansta konuşan Tarihçi Yazar Mustafa Armağan, son yüzyılda Türkiye'nin bulunduğu coğrafyada yaşanan travmaları devam ettirmek isteyen mihrakların, Türk milletini rahatsız etmek için ellerinden geleni yaptığını söyledi.

Türk milletinin mayasının çok sağlam olduğunu, o maya sayesinde bugünlere gelindiğini ifade eden Armağan, şunları kaydetti:

"Biz de, bugün o mayayı, bize bu eseri bırakan insanların ruhuyla geleceğe taşımak için bir çaba içinde olmalıyız ki, gelecektekiler de bizden faydalansın. Biz, nasıl 100 yıl önceki ecdadımızdan faydalanıyoruz, gelecekte de yaşayacak olanlar, bizden bir şey alabilsinler. Bunun için gayret ediyoruz."

Armağan, konferansın sonunda kitaplarını imzaladı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme