Kültür Rotaları Derneğinden Ahmet Narinoğlu'na Ziyaret

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın tavsiyesi ile kurulan Kültür Rotaları Derneği’nden Berhat Onat Alan ve Avrupa Via Francigena Birliği yetkilisi

Kültür Rotaları Derneğinden Ahmet Narinoğlu'na Ziyaret Karamürsel Haber

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın tavsiyesi ile kurulan Kültür Rotaları Derneği’nden Berhat Onat Alan ve Avrupa Via Francigena Birliği yetkilisi Caroline Finkel , ‘’Avrupa’dan Türkiye’ye Yürüyoruz’’ Projesi kapsamında İlçemiz Kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU’nu ziyaret etti.

Kültür Rotaları Derneği ve Avrupa Via Francigena ortaklığında yürütülen proje kapsamında Avrupa Konseyi’nin Kültür Rotaları Enstitüsü’nde temsil edilen en köklü yürüyüş rotalarından olan ve İngiltere’den başlayıp, İsviçre ve Fransa üzerinden geçerek İtalya’da son bulan Via Francigena yürüyüş rotası, Balkanlar üzerinden Türkiye’ye uzatılıyor. 
Türkiye etabında ilçemiz ve Altınova üzerinden geçen Evliya Çelebi yolu üzerinden Aziz Paul Yolu ve Likya Yolu yürünerek Antalya’da son buluyor. 
Uluslar arası platformlarda tanınan ilk uzun mesafe yürüyüş rotası olarak nitelendirilen proje ile ilgili Narinoğlu; ilçemiz etabında da katkı sağlamak istediklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Projenin ilçemiz ve Altınova etabında önümüzdeki haftalarda doğa yürüyüş etkinlikleri gerçekleştirilecek.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme