KARÇEV Bisiklet Gezisi Etkinliği

Karamürsel KARÇEV bisiklet gezisi düzenledi.

KARÇEV Bisiklet Gezisi Etkinliği Karamürsel Haber

Karamürsel Çevre Kültür Derneği (KARÇEV) ile Kocaeli Bisikletliler Derneği üyelerinin katıldığı gezi, Kayacık Mahallesi halı saha önünden Gölcük-Ulaşlı arasında yapıldı.

Karamürsel Çevre Kültür Derneği (KARÇEV) Başkanı Ahmet Akgüner, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karamürselli bisikletçiler olarak, bisikletin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla bir araya geldiklerini söyledi.

Avrupa’da geleceğin ulaşım aracı olarak görülen bisikletin, ülkede de ulaşım aracı olarak yaygınlaşmasını istediklerini anlatan Akgüner, “Sağlıklı ve temiz bir çevre açısından bunu son derece önemli buluyoruz. Bu nedenle bisiklet için ciddi yatırımlar planlanmalı. Etkinliğimiz, ileri ki günlerde Samanlı Dağlarında belirlenen doğal parkurlarda devam edecek. Ağustos ayında İstanbul, Yalova ve İzmit’ten katılacak bisiklet sever ve doğa gezginlerinin katılımıyla da bisiklet festivali düzenleyeceğiz.” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme