23 Nisanda Koltuklar Minik Başkanlar'da

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 23 Nisan nedeniyle makamını Buse Bektaş´a devretti.

23 Nisanda Koltuklar Minik Başkanlar'da Altınova Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, makam koltuğunu Tavşanlı Şehitlik İlkokulu öğrencilerinden Buse Bektaş´a devretti.

BAŞKAN’A ZİYARET

Tavşanlı Şehitlik İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Oral, Altınova Belediye Başkanlığı görevini Buse Bektaş´a devretti.


ORAL BİLGİ VERDİ

Belediye çalışmaları hakkında misafirlerine kısa bilgiler veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Çocuklarımız için yeni parklar yapacağız. Vakıfbank İlkokulu bahçesinde de yeni bir çalışma başlatıyoruz. 22 Nisan Cuma günü de tüm çocuklarımız için Vakıfbank bahçesine oyun alanları getiriyoruz. Gün boyu çocuklarımız gönüllerince eğlenecekler” diye konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Oral, misafirlerine çeşitli hediyeler verdi.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme