Başpehlivan Yavuz'un Hedefi Altınkemer

Karamürselli Başpehlivan Ekrem Yavuz, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde altın kemer hedeflediğini söyledi.

Başpehlivan Yavuz'un Hedefi Altınkemer Spor

Karamürsel Levent Erdoğan Spor Kulübü Güreşçilerinden Yavuz, muhabirimize yaptığı açıklamada, 18-24 Temmuz'da yapılacak 655. Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde birinci olarak, altın kemerin sahibi olmayı hedeflediğini belirtti.

Takım arkadaşları Gökhan Arıcı, Güngör Ekin ve Ali Kazım Yavuz ile idmanlara başlayan Yavuz, Kırkpınar öncesi ilk sınavını 1 Mayıs'taki Antalya Kumluca Güreşleri'nde vereceğini söyledi.

Ankara Büyükşehir, Yalova Altınova ve Antalya Kemer belediyelerinin güreş takımlarında da mücadele eden Yavuz, "Kış boyunca temel kuvvet antrenmanları yaptım. Çalışmalarımı havaların ısınmasıyla Karamürsel Güreş Sahası'nda sürdürüyorum. Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşlerine en iyi şekilde hazırlanıyorum. Hedefim birinci gelerek, altın kemeri Karamürsel'e getirmek." diye konuştu.

Yavuz, tarihi Kırkpınar güreşlerinde iki ikinciliği, iki de üçüncülüğü bulunduğunu anımsattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme