Yardım Tır'ı Karamürsel'den Yola Çıktı

Karamürsel OKURDER Yardım ve Dayanışma Derneği tarafından toplanan yardımlar Suriye'ye yardıma muhtaçlar için yola çıktı.

Yardım Tır'ı Karamürsel'den Yola Çıktı Karamürsel Haber

OKURDER Karamürsel Temsilcisi Serdar Durmuş, ilçe esnafı ve vatandaşların katkılarıyla gıda, yatak, battaniye gibi temel ihtiyaç malzemesi topladıklarını söyledi.

Zor durumdaki Suriyelilere yardım eli uzatmak amacıyla bugüne kadar 6 tır yardım malzemesi gönderdiklerini ifade eden Durmuş, "Bugün de 7. yardım tırımızı gönderiyoruz. Savaş boyunca mazlum halka yardımlarımızı göndererek, onların yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz. Suriye'de insan hayatında yeri olan her şeye ihtiyaç var. Bu yardımları da halkımızın desteğiyle topladık. Katkı sunan herkesten Allah razı olsun" dedi.

Konuşmaların ardından yardım malzemelerinin yüklendiği tır, dualar eşliğinde uğurlandı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme