Narinoğlu ve ekibinden anlamlı proje

Narinoğlu ve ekibinden anlamlı proje Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Çamdibi Mahallesi’ne yaptığı ziyarette, mahalle kıraathanesine kütüphane kurulması talebiyle karşılanmıştı. Bu istek Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır'ın girişimleriyle gerçekleştirildi.

Narinoğlu ve ekibinden anlamlı proje Karamürsel Haber

Dünya edebiyatından pek çok önemli eserin yer aldığı kitaplardan oluşan kütüphane, Çamdibi Mahallesi kahvehanesine kuruldu. Mahalleliler, taleplerinin yerine getirilmesinden duydukları memnuniyetini dile getirdi. Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır yaptığı açıklamada, okuma alışkanlığının çocuklara kazandırılmasında öncelikle yetişkinlerin bilinçlendirilmesi ve yetişkinlere okuma alışkanlığı kazandırılması gerektiğini vurguladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme