KANLI YOL NİHAYET YAPILIYOR

Karamürsel'de bir çok kazanın olduğu halk arasında ölüm yolu olarak bilinen "BETON" yol nihayet yapılıyor. Yapımını YAFA Müh.Müş.İnş.San.Tic.Aş

KANLI  YOL  NİHAYET  YAPILIYOR Karamürsel Haber

Karamürsel'de bir çok kazanın olduğu halk arasında ölüm yolu olarak bilinen "BETON" yol nihayet yapılıyor.

 

Yapımını YAFA Müh.Müş.İnş.San.Tic.Aş tarafından üstlenilen ve yapım süresinin bir ay süreceğini belirten şirket yetkilileri. Karamürsel'de bulunan beton yolun önce 5 cm olan kısmı fireze edildikten sonra üzerine 8 cm asfalt döküleceğini belirten yetkililer, Haziran başında başlayacak olan çalışmaların bir ay içerisinde bitirilerek Temmuz başında yol yapımını tamamlamayı düşündüklerini belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

FAHRETTİN GULER @BETON YOL

05 Nisan 2016 18:04

Beton yolunun asfaltlanmasinin nedeni beton olmasi nedeniyle kazalara neden olmasi düşüncesi yanlıştır. Türkiyenin bir cok yerinde bu tip beton yollar var ancak kazalar olmuyor. Burdaki soru. Işıklar mevkindeki göbek kısmının hatalı olmasıydı. O bölgenin dizinin yapılması ile kazalar dürmüstu. Beton yola anlar halinde dokuldugunden aralarında soğuk derler var ve bu derzler çıkardıkları sesle araclari uyarır ve yavaslamalarina neden olur.Asfalt yol göbek kısmının aynı kalması halinde hiç bir işe yaramayacaktir.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet