Bu Akşam Öğretmen Evin'de Canlı Müzik Şöleni

Karamürsel Öğretmen evin'de Canlı Müzik şöleni Halay, Horon, Misket, Roman havalarının yer alacağı eğlenceye davetlisiniz.

Bu Akşam Öğretmen Evin'de Canlı Müzik Şöleni Karamürsel Haber

Karamürsel sahilinde denize yakın, deniz manzaralı Karamürsel Yeni Öğretmenevi'nde düzenlenecek olan Canlı Müzik Şölenine davetlisiniz.

 

EĞLENCEYE DOYACAKSINIZ

Bugün saat Akşam 20:00'da başlayıp 00:00'a kadar sürecek olan alkolsüz mekan'da eğlenceye doyacaksınız.

Halay, Horon, Misket, Roman havalarının harmanlandığı Canlı Müzik gecesinde Tempoyu tutturunca her şey istediğiniz gibi olacak.

Son derece samimi ve modern dizaynı ile müşteri memnuniyetini en üst sıraya taşımış olan Karamürsel Öğretmen Evin'de sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz hoş vakitlerin müdavimi olacaksınız. Deniz ve Eğlenceyi iç içe yaşamak isteyenlerin mekanı olarak bilinen Öğretmen Evin'de Her Pazartesi düzenlenecek olan Canlı Müzik etkinliğine davetlisiniz.

 

Rezervasyon : 0542 898 82 36

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme