İdmanyurdu Moral Depoladı

U-17 Ligi’nde başarılı olan ve adını Türkiye Şampiyonasına yazdıran Karamürsel İdman Yurdu U-17 takımı KARSAD’ta yaptığı kahvaltıda bir araya geldi.

İdmanyurdu Moral Depoladı Spor

Karamürsel İdman Yurdu takımının KARSAD’ta yaptığı kahvaltıya Kulüp Başkanı Muharrem Erdoğan, İkinci başkan Ali Yılmaz, Futbol Şube Sorumlusu Cihan Yardım, Yönetici Ali Demirel, Eski futbolculardan ve yağlı güreşte üç altın kemer sahibi Ahmet Taşçı, Muhsin Doğan, Kadir Bağlar, Sponsorlardan Erdin Bilgiç, Gürcan Deniz, KARSAD’ın işletmeciliğini yapan Zeki Şirinoğlu ve futbolcular katıldı.

 

FUTBOLCULAR BAŞARI SÖZÜ VERDİ

Yapılan kahvaltı da takımın bütün yaş gruplarındaki başarıları hakkında sohbetler edilirken bu kategorilerin hedeflerinden de konuşuldu. Sonrasında ise Karamürsel İdman Yurdu U-17 takımı futbolcularından da başarı sözü alındı. Karamürsel İdman Yurdu 1 Nisan da Düzce de U-17 Türkiye Şampiyonasına katılacak. Siyah – Beyazlı ekip son olarak ise yönetim, davetliler ve futbolcular toplu olarak fotoğraf çektirdi.  

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme