Yesevi Düşünce Eğitim Kültür Ve Sosyal Araştırmalar Derneği Açıldı

Yesevi Düşünce Eğitim Kültür Ve Sosyal Araştırmalar Derneği Açıldı Karamürsel'de kurulan, Yesevi Düşünce Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Derneği hizmete

Yesevi Düşünce Eğitim Kültür Ve Sosyal Araştırmalar Derneği Açıldı Karamürsel Haber

Dernek Başkanı Emre Ateş, açılış töreninde yaptığı konuşmada, milli ve manevi duyguları canlı tutmayı, mili tarih şuurunun toplumda yerleşmesini sağlamayı ve Türk dünyasında yaşanan sorunlara dikkat çekmeyi amaç edindiklerini söyledi.

Din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan her kesimden insana kapılarının açık olduğunu vurgulayan Ateş, bütünleştirici felsefeleriyle herkesi kurdukları derneğin çatısı altında buluşmaya davet etti.

Ateş aynı zamanda, dernek çatısı altındaki faaliyetleri kapsamında, çeşitli konular üzerinde araştırmalar yapmayı ve projeler üretmeyi planladıklarını ifade etti.

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından derneğin açılış kurdelesi kesildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme