Karamürsel Necdet Calp İÖO’da 52. Kütüphaneler Haftası Kutlandı

Karamürsel’de, 52. Kütüphaneler Haftası nedeniyle Karamürsel Necdet Calp İlköğretim Okulunda çeşitli etkinlikler ile kutlandı.

Karamürsel Necdet Calp İÖO’da 52. Kütüphaneler Haftası Kutlandı Karamürsel Haber

52. Kütüphaneler Haftası etkinlikleri kapsamında Karamürsel Necdet Calp İlköğretim Okulunda düzenlenen kutlama programına Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Garnizon ve Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Karamürsel Necdet Calp İlköğretim Okulu Müdürü Lokman Acar, Karamürsel Necdet Calp İlkokulu Aile Birliği Başkanı Nehir Karacan Yönetim Kurulu Üyeleri, daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır’ın 52. Kütüphaneler Haftasının anlam ve önemini belirten konuşma ile başlayan kutlama programı Necdet Calp İlkokulu öğrencilerinin, tiyatro ve çeşitli gösterisi ile devam etti. Kütüphanelerin, okumanın ve yazmanın önemini öne çıkartan tiyatro gösterisi büyük alkış aldı. 52. Kütüphaneler Haftası münasebeti ile ilçe genelindeki okullarda düzenlenen şiir, kompozisyon, resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme