AGD Karamürsel Çanakkale’ye Götürüyor

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Karamürsel Şubesi, Çanakkale Zaferi’nin 101. yıldönümü nedeniyle ulusal kurtuluş mücadelemizin en önemli kentlerinden birisi olan Çanakkale´ye götürüyor.

AGD Karamürsel Çanakkale’ye Götürüyor Karamürsel Haber

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Karamürsel Şubesi, Çanakkale Zaferi’nin 99. yıldönümü nedeniyle ulusal kurtuluş mücadelemizin en önemli kentlerinden birisi olan Çanakkale´ye götürüyor.

 

Çanakkale’de rehber eşliğinde 12. nokta gezildikten sonra tekrar Karamürsel hareket edileceği belirtilirken öğrenci 25 lira vatandaş 60 lira olarak belirlenirken bayan ve erkek otobüsleri ayrı olacağı da belirtildi. 16 Nisan Cumartesi akşamı saat 22.00’de Karamürsel terminalinden hareket edilerek 17 Nisan Pazar Akşamı Karamürsel’e dönülecek. Çanakkale’ye gitmek isteyenler 0 534 328 15 49 yada 0 531 203 92 91 telefonlardan bilgi alınabileceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme